Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Auditor/Auditorka

Náplň práce

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Auditor na zkrácený úvazek
ověřování účetních závěrek a konsolidovaných účetních závěrek
kontrola dodržování všeobecně závazných norem a právních předpisů
zpracování, projednávání a vydávání kontrolních zpráv
expertní poradenství
kontrola dodržování vnitropodnikových norem a předpisů

Požadavky

ukončené VŠ vzdělání, zkušenosti na pozici Auditor
auditorské zkoušky
pečlivost, systematičnost, analytické myšlení, týmový hráč
znalost zákona o obchodních korporacích, NOZ, zákon o přeměnách obchodních společností

Nabízíme

motivační mzdové ohodnocení, bonusy
zajímavou a pestrou práci v malé rodinné firmě
práce na zkrácený úvazek, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
pravidelná odborná školení, jazykové kurzy
mobil, notebook
příspěvek na dovolenou
teambuildingové akce

Informace o pozici

Místo pracoviště

Klatovy

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova, firemní akce, práce převážně z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Future Recruitment s.r.o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Ludvika Naušová
Na Florenci 1055/35
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: +420 735 751 917
Powered by LMC

Zůstaňte ve spojení

Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1

IČ 27580598

Zobrzit mapu

Zavolejte nám

Po-Pá 8.00-17.00 h

+420 734 394 906

+420 602 444 422