Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Asistent/asistentka finančního ředitele

Náplň práce

Pro našeho váženého klienta hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici asistenta/asistentky CFO.
Náplň práce:
administrativní podpora CFO
příprava analýz v MS Excel a prezentací
zodpovědnost za příchozí a odchozí poštu, e-mailovou korespondenci
zajišťování podpisových práv a agenda s tím spojená
podpora členů týmu
komunikace s ostatními odděleními

Požadavky

min. SŠ vzdělání, výhodou VŠ (ekonomický směr výhodou nikoli podmínkou)
Znalost AJ - pokročilá úroveň (písemná i ústní)
Pokročilá znalost MS Excel (výpočty, vzorce, pivot, analýzy, kontingence) - bude ověřeno testem
Znalost PowerPointu
Samostatnost, analytické myšlení, proaktivita

Nabízíme

motivační mzdové ohodnocení
samostatnou a pestrou práci
práci ve stabilní firmě
širokou škálu firemních benefitů (např. mobilní telefon, Multisport kartu)

Informace o pozici

Místo pracoviště

E179, 184 00  Praha-Dolní Chabry, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, firemní školka, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Future Recruitment s.r.o.

Kontakt

Ludvika Naušová
Na Florenci 1055/35
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: +420 735 751 917
Powered by LMC

Zůstaňte ve spojení

Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1

IČ 27580598

Zobrzit mapu

Zavolejte nám

Po-Pá 8.00-17.00 h

+420 734 394 906

+420 602 444 422