Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

UI/UX DESIGNER

User interface, user experience pro vás nejsou cizí slova? Web, aplikace, uživatel - to vše je pro vás důležité? Design pro vás není práce, ale zábava? Máte přehled nad frameworky, standardními UI prvky a víte, jak se používají? Dokážete vyjít vstříc kodérům a umíte nad problémy a řešením aktivně komunikovat?
Pro našeho klienta, obchodní společnost, hledáme nového kolegu do jejich rostoucího týmu interního IT, kteří nyní startují projekt interního CRM s přesahem do aplikací pro interaktivní komunikaci s klienty (pro web i mobilní aplikace).

Náplň práce:
- podílení se na vývoji nových aplikací pro interaktivní komunikaci s klienty (web, mobilní aplikace)

Očekáváme:
- praxi v rozsahu 3 – 5 let
- zodpovědného člověka se zkušenostmi s návrhem UI a tvorbou UX designu
- dobrý cit pro estetiku a ergonomii návrhu
- znalost některého z prototypovacích nástrojů
- zkušenost s programy pro tvorbu grafického designu
- schopnost porozumět zadání a prezentovat vlastní návrhy
- znalosti procesu implementace front-end aplikací (web, mobil i desktop)
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost ale také ochotu pracovat v týmu
- kreativitu, kritické myšlení a schopnost přicházet s novými nápady

Co vám klient nabízí?
- zajímavou práci s využitím moderních technologií
- možnost vtisknout své já do nových aplikací
- možnost být při vývoji a startu nového projektu
- vysokou úroveň podnikové kultury
- stabilní zázemí silné společnosti
- pravidelná školení pro zvládnutí nových technologií

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Future Recruitment

Kontakt

Veronika Fialová
Na Florenci 1055/35
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: +420 724 606 664
Powered by LMC

Zůstaňte ve spojení

Future Recruitment s.r.o.

Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1

IČ 27580598

Zobrzit mapu

Zavolejte nám

Po-Pá 8.00-17.00 h

+420 734 394 906

+420 602 444 422