Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Projektant hasicího zařízení

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se projekty v oblasti realizace požární bezpečnosti staveb hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Projektant hasicího zařízení.

Pozice je vhodná pro motivované absolventy bez odborné pracovní zkušenosti!

Hlavní náplní práce bude projektantská činnost týkající se návrhů systémového hasicího zařízení (sprinklery, mlha, sprej, aerosol, plyn, prášek).

Požadujeme:
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, preference VŠB Ostrava, obor bezpečnostní inženýrství nebo ČVÚT Praha, obor integrální požární ochrana případně jakékoliv stavební nebo strojní vzdělání
• znalost CAD,
• uživatelská znalost MS Office
• BIM REVIT 3D výhodou,
• znalost angličtiny nebo ruštiny, alespoň pasivní znalost
• řidičský průkaz skupiny B výhodou

Klient nabízí:
• zajímavou náplň práce v příjemném kolektivu
• zázemí stabilní společnosti
• nástupní mzda 32.000,- Kč/měsíčně s postupným navyšováním
• benefity ve formě 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravné
• pružná pracovní doba
• pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Pozice je vhodná i pro cizince se základní znalostí českého jazyka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Future Recruitment s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Bartošová
Na Florenci 1055/35
110 00  Praha 1-Praha 1
Česká republika
Telefon: +420 734 872 255
Powered by LMC

Zůstaňte ve spojení

Na Florenci 1055/35
110 00 Praha 1

IČ 27580598

Zobrzit mapu

Zavolejte nám

Po-Pá 8.00-17.00 h

+420 734 394 906

+420 602 444 422