Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Analytik a administrátor IS

HLEDÁTE NOVÉ VÝZVY? CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ ROZVÍJEJÍCÍHO SE TÝMU? JSTE MOTIVOVÁNI A ORIENTOVÁNI NA ÚSPĚCH? JSTE AKČNÍ? POKUD ANO, PAK NABÍZÍME MOŽNOST PRÁVĚ VÁM!

Místo výkonu práce: Praha – Lipence

Náplň práce:
• Administrace IS
• Analyzovat, vyvíjet a implementovat nové projekty do IS společnosti
• Podpora a školení uživatelů IS
• Vyhodnocování dat, statistika
• Administrace EID komunikace

Požadujeme:
• Zkušenosti se správou IS
• Znalost prostředí SQL, XML, ERP – velkou výhodou
• Analytické myšlení
• Samostatnost
• Vysoké pracovní nasazení
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
• Moderní pracovní prostředí
• Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Motivující mzdové ohodnocení
• Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz/cz/kariera/

Oslovila Vás naše pracovní nabídka?
Pak neváhejte a zašlete profesní životopis
V případě dotazů nás kontaktuj na tel.: 725 791 362

Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Účel společnosti: Nabídnout spotřebiteli kvalitní ovoce a zeleninu v celé šíři a umožnit všem stravovat se rozmanitěji a pestřeji.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Future recruitment

Kontakt

Andrea Beránková
Na Florenci  1055/35
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika
Telefon: 734 394 906
Powered by LMC

Zůstaňte ve spojení

Future Recruitment s.r.o.

Na Florenci 34

110 00 Praha 1

IČ 789 456

Zobrzit mapu

Zavolejte nám (Po-Pá 9-15 h)

+420 236 081 191

+420 734 394 906